Úvod Správy Reprezentácia Belasí reprezentanti krôčik od historického úspechu

Belasí reprezentanti krôčik od historického úspechu

Do osemfinále ME 2024 zasiahli všetci traja slovanisti.

Traja slovanisti zasiahli do nedeľňajších osemfinálových zápasov majstrovstiev Európy 2024 v Nemecku. Všetci nastúpili v základných zostavách svojich tímov.

Juraj Kucka David Strelec boli v základnej jedenástke Slovenska v súboji s Anglickom. A práve naši hráči sa významne podieľali na prvom góle stretnutia. Kuco vyhral dôležitý hlavičkový súboj a David Strelec presnou prihrávkou pripravil gólovú koncovku pre Ivana Schranza. David bol v druhom polčase sám blízko ku gólu, jeho lob z diaľky však preletel ako ponad brankára Pickforda, tak aj tesne vedľa brány.

David Strelec strávil na ihrisku 61 minút, Juraj Kucka 81 minút. Obaja tak už z lavičky sledovali nešťastný záver zápasu, v ktorom Slováci inkasovali v nadstavenom čase a následne aj v úvode predĺženia, a s turnajom sa tak rozlúčili.

Guram Kašia vo večernom súboji Gruzínska so Španielskom priviedol svoj tím na ihrisko s kapitánskou páskou. Aj Gruzínci v úvode šokovali favorita, keď sa ujali vedenia 1:0. Do prestávky inkasovali vyrovnávajúci gól, a v druhom polčase ďalšie tri. Napriek prehre 1:4 dosiahli aj s Guramom historický úspech a z turnaja odišli so vztýčenou hlavou.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan Bratislava – FC Petržalka 1:0.
V akej zostave nastúpia belasí?
Exkluzívny zážitok pre vaše deti.

Neprehliadnite

Strelecký účet v belasom drese otvorený!
Hodnotenie asistenta trénera po dnešnej generálke na Tehelnom poli.
Vstupenky na zápas Slovan - Struga v predaji cez APPKU alebo cez vstupenky.skslovan.com