Úvod Správy Prípravné zápasy Výsledok zrejme zodpovedá priebehu

Výsledok zrejme zodpovedá priebehu

Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase CFR Kluž – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Boris Kitka: „Čelili sme veľmi kvalitnému súperovi, ktorý bol lepší. Výsledok zrejme aj zodpovedá priebehu. Kluž mal viac šancí než my. V prvom polčase sme mali dve-tri situácie z brejkov, druhý bol v našom podaní trošku lepší z pohľadu kontroly v strede poľa. Do prestávky sme v strede prehrávali množstvo súbojov, vôbec sme nemali druhé lopty. Súper preto aj pôsobil agresívnejšie. V druhom polčase sme mali v strede takú lepšiu kontrolu, no niektoré útoky sa nám nepodarilo dotiahnuť do finálnej fázy. Ako sme očakávali, zápas nám ukázal zrkadlo pred tým, čo nás čaká. Preveril nás protivník z kvalitnej ligy s kvalitnými hráčmi. Zostávajúce dni, ktoré máme pred úvodnými dôležitými duelmi, využijeme určite na to, aby sme potrénovali a zlepšili sa v niektorých veciach.“

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan Bratislava – FC Petržalka 1:0.
V akej zostave nastúpia belasí?
Exkluzívny zážitok pre vaše deti.

Neprehliadnite

Strelecký účet v belasom drese otvorený!
Hodnotenie asistenta trénera po dnešnej generálke na Tehelnom poli.
Vstupenky na zápas Slovan - Struga v predaji cez APPKU alebo cez vstupenky.skslovan.com