Úvod Správy Reprezentácia Cesar Blackman skóroval za Panamu pri triumfe nad USA

Cesar Blackman skóroval za Panamu pri triumfe nad USA

Reprezentačný presný zásah v podaní nášho obrancu.

Veľký deň pre Cesara Blackmana. V druhom zápase Panamy na Copa América prispel presným zásahom k víťazstvu svojho národného tímu nad USA.

Cesar nastúpil s niečo ofenzívnejšími úlohami a v rozostavení vyššie než bežne v belasom. Po tom, ako Panamčania ako prví inkasovali, vyrovnal v 26. minúte na 1:1. Netradične ľavačkou trafil tesne spoza šestnástky po zemi k pravej žrdi a prekonal brankára Turnera. Cesar na ihrisku strávil 60 minút a už z lavičky náhradníkov sledoval víťazný gól Panamy, ktorá zdolala USA v Atlante 2:1, a udržala si šance na postup. Pre Blackmana to bol prvý reprezentačný gól v panamskom drese.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Do osemfinále ME 2024 zasiahli všetci traja slovanisti.
Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Hodnotenie asistenta trénera Borisa Kitku po prípravnom zápase CFR Kluž – ŠK Slovan Bratislava (1:0).

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga v predaji cez APPKU alebo cez vstupenky.skslovan.com
Pokladnica štadióna otvorená pre nákup vstupeniek alebo aj pre nákup a vyzdvihnutie permanentiek (plastová karta) v tieto otváracie hodiny: