Úvod Správy Juniori Sedemgólové víťazstvo juniorky

Sedemgólové víťazstvo juniorky

Juniori Slovana Bratislava vyhrali nad Tomášovom vysoko 7:0.

Naši juniori v 3. kole III. ligy Bratislava zdolali ŠK Tomášov vysoko 7:0. Dvakrát skóroval Hrnčár, ďalšie zásahy pridali Tereščenko, Kozlovský, Herman, Mašulovič a Brodziansky. Belasí majú po troch kolách na konte šesť bodov a v tabuľke sú na piatom mieste.

Belasí mali od úvodu výraznú prevahu a veľmi rýchlo sa dočkali gólovej odmeny. V 13. min potiahol Kozlovský akciu po ľavej strane a nezištne prihral Tereščenkovi, ktorý zblízka nezaváhal – 1:0. Zakrátko spáli Tereščenko vyloženú šancu a Hermanovu strelu vyrazil obranca z bránkovej čiary. Druhý gól pridal Slovan v 20. min, keď Kočík našiel centrom na zadnej žrdi Kozlovského a ten z voleja takmer roztrhol sieť – 2:0. V 31. min to už bolo rozdielom triedy, Hrnčár si zbehol po pravej strane a strelou k bližšej žrdi prekonal Leckéšiho – 3:0. O dve minúty chyboval pri rozohrávka brankár hostí Leckéši, Hrnčár mu vzal loptu a Herman už do prázdnej brány nemohol minúť – 4:0.

V druhom polčase pokračovala dominancia belasých. V 52. min bol Herman faulovaný v šestnástke a Mašulovič s prehľadom premenil penaltu – 5:0. O dve minúty namieril Hrnčár pekne spoza pokutového územia a Leckéši na loptu nedosiahol – 6:0. Kuriózny okamih nastal v 81. min, keď Leckéši odkopol loptu presne do dobre postaveného Brodzianskeho, od ktorého sa lopta odrazila do prázdnej brány – 7:0. Ďalší gól mal na kopačke Kočík, ten vyslal prudkú strelu k pravej žrdi, Leckéši tentoraz zasiahol. Stav sa už v závere nezmenil a belasí sa tak radovali zo zaslúženého vysokého víťazstva.

ŠK Slovan Bratislava juniori – ŠK Tomášov 7:0 (4:0)

Góly: 31., 54. Hrnčár, 13. Tereščenko, 20. Kozlovský,  33. Herman, 52. Mašulovič (z 11 m), 80. Brodziansky

Žlté karty: 72. Kurčík - 10. Repáň, 72. Galovič, 75. Leginus

Rozhodovali: Ruc – Piatka, Ježík

Návšteva: 185 divákov

Slovan juniori: Rybár – Kočík, Antálek, Kurčík (81. Kitka), Kozlovský – Belošic (81. Ondruš) – Hrnčár, Mašulovič, Herman (68. Morócz) – Tereščenko (68. Brodziansky) – Petráš (68. Bončo)

Tomášov: Leckéši – Kálmán (89. Chmúra), Repáň, Tóth, Janovíček – Köplinger, Gašpar (46. Galovič) – Brieška (36. Baďura), Valovič (36. Pinte) , Kiss (63. Takáč) - Leginus