Úvod Správy Reprezentácia Prehľad reprezentačných vystúpení belasých

Prehľad reprezentačných vystúpení belasých

Ako sa našim hráčom darilo v reprezentáciách?

Septembrový asociačný termín je minulosťou, už počas víkendu sa znovu rozbiehajú ligové súťaže. Prinášame vám ešte prehľad, ako sa počas septembrových zápasov darilo našim reprezentantom.

Juraj Kucka si v kvalifikačnom zápase Slovensko – Portugalsko pripísal stý štart za slovenskú reprezentáciu. Kuco strávil na ihrisku 75 minút pri tesnej prehre Slovenska (0:1). V zápase s Lichtenštajnskom bol pripravený na lavičke náhradníkov.

Guram Kašia nastúpil v oboch septembrových kvalifikačných dueloch Gruzínska so Španielskom (1:7) a v Nórsku (1:2) s kapitánskou páskou. V oboch zápasoch si zároveň pripísal plnú minutáž.

Cesar Blackman si pripísal ďalšie reprezentačné štarty v drese Panamy. V zápase CONCACAF Ligy národov s Martinkom (3:0) odohral plných 90 minút, pri remíze 1:1 na pôde Guatemaly v rovnakej súťaži absolvoval 45 minút.

Adam Hrdina odchytal druhý polčas v prípravnom zápase slovenskej 21-ky v Česku (0:2). Nino Marcelli debutoval v kategórii do 21 rokov, v Česku hral od 67. minúty a v Dánsku, kde mladí Slováci vyhrali 2:0, začal v základnej zostave a odohral 75 minút.

Maximilián Marko naskočil ako striedajúci hráč od 58. minúty do prípravného zápasu Slovenska do 19 rokov s Chorvátskom (3:1), Alexej Maroš hral v rovnakom zápase od 74. minúty. V druhom zápase, ktorí Slováci prehrali 1:3, absolvoval Marko 45 minút, Maroš hral 63 minút.

Samuel Noel MurárRobert Tománek hrali za slovenskú reprezentáciu do 18 rokov v zápasoch na Memoriáli Václava Ježka. Murár naskočil ako striedajúci hráč v 66. minúte do zápasu so Švajčiarskom (1:4), 58 minút odohral pri prehre 0:6 s Českom a z lavičky náhradníkov naskočil pri prehre 2:3 s Ukrajinou. Tománek absolvoval plnú minutáž v spomínanom zápase s Českom.